Krmiva

DogPerformance® je řada krmiva vynikající kvality vyrobena pro potřeby psů všech velikostí, věku, rasy a životního stylu.
Krmivo DogPerformance je vyráběno z vysoce kvalitních surovin, které byly schváleny a realizovány díky snaze všech spolupracovníků, včetně zemědělců a veterinárních lékařů. Produkty skupinové studie italských veterinárních pediatrů. DogPerformance® jsou v současné době jediným výslovně doporučovaným GISPeV
Používáme jen kvalitní bílkoviny získané dehydratací masa, které jsou využívány i pro lidskou spotřebu. Pokud mluvíme o kuřecím mase, používá se pouze čisté maso, nikoliv peří, kosti, drápy, atd… Totéž platí pro výrobu z tuňáka , jehněčího a dalších druhů, které nabízíme. Při výrobě nepoužíváme barviva, ani jiné škodlivé konzervační látky.
Nemáme v úmyslu prohlásit, že DogPerformance je nejlepší krmivo na světě, ale můžeme říct, ve vší počestnosti a klidu, že se jedná o dobrý zdroj . Z tohoto důvodu se domníváme, že jej stojí za to vyzkoušet.. Mohli bychom vyprávět nekonečné příběhy, ale jen opravdu přesvědčivý důkaz o kvalitě krmiva je zdravotní stav vašeho psa.
Více o krmivu se dočtete po tímto odkazem: https://kaspro.cz/2018/11/19/jste-co-jite-aneb-pro-pejska-to-nejlepsi/

Zobrazuji všechny 3 výsledky