Vyrábíme obojky, opasky a vodítka

podle Vašich představ...

Cukroví vašim čtyřnohým miláčkům rozhodně neprospěje!

Každý z nás si snad někdy řekl, že jeden kousek cukroví nebo čokolády psa nezabije. Málokdy to ale končí u jednoho kousku, jelikož psím očím vážně nejde odolat. Je třeba myslet na to, že co je pro nás lidi pochoutka, pro psy to může být jed!

Rozhodně je nutné vynechat např.: kakao, rozinky, mandle, makadamové ořechy a také některé vánoční koření, zejména muškátový oříšek. Například teobromin obsažený v kakau působí pro psa přímo toxicky. Vlašské ořechy v malém množství nevadí, mandle a makadamové ořechy jsou nebezpečné, s obsaženými kyanidy si psi neumí poradit a ve větším množství vedou k otravě.

Jak tedy svému pejskovi dopřát vyjímečný jídelníček ve sváteční dny? Můžete se buď přidat k některým nadšencům, kteří doma pečou speciální psí perníčky a sušenky, nebo vybrat více druhů zdravých a chutných psích pamlsků. Pokud máte neůnavného psího kousače, pořiďte mu kostičku z buvolí kůže nebo dentální pamlsky. Hitem letošních vánoc se ale staly přírodní pamlsky např. z klokaního, králičího či kachního masa. Jedná se 100% přírodní produkt, který je pro psí trávení nejpřirozenější. Pokud nemáte čas vymýšlet psí menu, můžete zakoupit již hotový vánoční balíček pro psy plný dobrot.

Všem přejeme příjemné vánoční svátky strávené s těmi nejmilejšími 🙂